Ozicabdesign [Forum] | Bilgi Paylaşım & Eğlence Platformu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Dizilerdeki Komik Hatalar..

YazarMesaj
Ozicab™
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi
Ozicab™

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 563
Yaş Yaş : 30
Nerden Nerden : Ankara

Dizilerdeki Komik Hatalar.. Empty
MesajKonu: Dizilerdeki Komik Hatalar..   Dizilerdeki Komik Hatalar.. EmptyPerş. Ekim 14, 2010 2:44 pm

*Su:Ben kayboldum.
Ali:Nerdesin?
Su:Bilmiyorum.
Ali:Tamam kıpırdama geliyorum Smile diyaloğa bak Very Happy

*Unutulmaz Dizisndeki Melda'nın alnındaki yara ilk başta soldayken diğer bölümde Sağda oluyor xd

*Kavak Yelleri dizisinin çekildiği okul İzmir/Urla'ya 10 kilometre uzaklıkta. Fakat oyuncular okula yürüyerek gidiyormuş gibi gösteriliyor izleyiciye.

*Selena'nın ilk bölümlerinde kızlar okulun 2.günü sınava girdiler

*Kavak Yelleri dizisindeki oyuncuların hepsi aynı sınıfta okuyor. Fakat ÖSS sonucunda biri sayısal bölümden tıpa, diğeri ise eşit ağırlıktan siyasal bilimlere giriyor. Senaryo hatası.

*Benimo reklamındaki Naz Elmas yok oyuncu olsam yok bilmem ne olsam diyor bir ton elbise değiştiriyor ama 1 liralık benim o Alamıyor ! Wink

*Beren Saat'in canlandırdığı Bihter karakteri bir yandan oturmuş makyajını yapıyor bir yandan da İPhone markalı cep telefonuyla konuşuyor. Fakat telefonuna dikkat ettiğimizde ters tuttuğunu görüyoruz.

*Kurtlar Vadisinde Polat, sırtına saplanan tırtıllı bıçağı on saniyelik bir hamleyle kapı aralığına sıkıştırıp çıkarttı.
Ardından sırtından ameliyat olan Polat, hastaneden kaçırılırken sırtüstü sedyede taşındı.

*Kavak Yelleri dizisinin bir bölümünde, çekimde yaşanabilecek en büyük hatalardan biri gerçekleşti. Kamera arabanın dikiz aynasından izleyiciye yansıdı..

*Çocuklar Duymasın'da Haluk çok geleneksel ve maço bir erkek olmasına rağmen karısının ve kızının dekolte elbise giymesine izin verdiğini görüyoruz

*Selena dizisinde Nazlı'nın 10 saniye(yaşı kadar) özel gücü olduğu halde bu bazen 1 dakikayı buluyodu

*Küçük Sırlar'daki Su ve Geniş Aile'nin Cevahir'ii bir bölümde yüzüklerini çıkarmayı unuttular.ama diğer sahnelerde elbise aynı kalmasına rağmen yüzüklerden eser yoktu :
http://www.ozicabdesign.yetkin-forum.com

Dizilerdeki Komik Hatalar..
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Komik Ama +13
» komik Yazılar 1
» KoMiK yAzIlAr
» A.Ş.K nin acılımı nedir?
» Komik Resimler