Ozicabdesign [Forum] | Bilgi Paylaşım & Eğlence Platformu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

CEM YILMAZ ın ÇOCUKLUĞU KENDİ AĞZINDAN..

2 posters
YazarMesaj
By_KaCaK
Süper Mod
Süper Mod
By_KaCaK

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 6
Yaş Yaş : 33

CEM YILMAZ ın ÇOCUKLUĞU KENDİ AĞZINDAN.. Empty
MesajKonu: CEM YILMAZ ın ÇOCUKLUĞU KENDİ AĞZINDAN..   CEM YILMAZ ın ÇOCUKLUĞU KENDİ AĞZINDAN.. EmptyÇarş. Ekim 13, 2010 6:51 pm

Ben cocukken cok salaktim.

Edip Akbayram'in ismini Edi zannederdim. Yani o, benim icin "EdiPakbayram"di.

Ablama, "Nasil olup da koca bir gunu canin sıkılmadan evde oturarakgeciriyorsun?" demistim. "Buyuyunce insanin cani sokakta oynamakistemez ki" cevabini vermisti. Uzunca bir sure buyuyup buyumedigimianlamak icin kendime, "Canin sokakta oynamayi istiyor mu?" diyesormustum.

Annem erkegin cinsel organini "pipi" kadininkini "kutu"olarak tanimlamisti. O zamanlar TRT'de Cenk Koray'in sundugu "Tele Kutu"diye bir yarisma vardi. Yarismacilar, "Hayir Cenk Bey. Ben kutumu acmakistiyorum" deyince kosarak odadan kacardim.

Sabahlari kalktigimda aklimin hala yerinde olup olmadigini anlamak icin 2+2,3+4 gibi toplama islemleri yapardim. Sonuclar dogru olunca da cok sevinirdim.

Dedemle parka gittigimiz bir gun TRT'ciler cekim icin oradaydi. Beni oynarkencektiler. Yayin gunu bizim aile jeneriginde gozuktugum cocuk programini izlemekicin televizyon basina gecti.Kendimi ekranda gorunce, "Beni niye parkta unuttunuuuz?"diye gozyaslarina bogulmustum.

"Geri vites" kavramim yoktu. Sofor, kolunu koltuga atip arkaya dogrubakinca araba otomatikman geri geri gidiyor zannederdim.

Benden buyuk kuzenlerim dondurmacilarin dondurma kulahlarinin sivri kismiylakulaklarini karistirdigini soylemisti. Inanmistim. Hala da kulahlarin sivrikisimlarini yemem. cope atarim.

Babaannem bir gun gelirse sevdigim dizilerin olmadigi bir gun gelsinistiyordum.

Abimle Karaoglancilik oynardik. O Karaoglan olurdu, beni de Bizans askeriyapardi. Sonra evire ceviredoverdi. cok muhim bir sey yaptigimi sandigim icincanim yansa bile hic sesimi cikarmazdim.

Yesil ve siyah zeytinin ayri agaclarda yetistigini sanirdim.

Bulmacalardaki, "Annenin erkek kardesi" kismina dayimin bes harfli isminisigdirmaya calisirdim.

Anaokulunda patates baskisi yapmayi ogrenmistik. O kadar hosuma gitmisti ki,evde duvarlara, masa ortulerine filan basmistim.Ancak sanat merakim anneminyeni aldigi beyaz etege patatesi yapistirmamla son bulmustu.Hem gonlunu almakhem de el koydugu patateslerime kavusmak icin dahiyane bir fikirle ogretmeniminyanina gittim. "Annem" yazisini patatese oydurttum. Sevincle evegelerek soyundum. Renkli boyalara batirdigim patatesi vucudumun her tarafinabastim. Sonra da annemin karsisina gectim. Beni o halde gorunce aglamayabaslamisti.

Madonna ile Maradona'yi kardes zannederdim. Kendi kendime, "Bunlarinbabasi ne sansli be. Bir cocugu futbolun krali,biri muzigin kralicesi"derdim

Birinden ozur diledigim zaman Allah'in bana bir ozur verecegini sanirdim. Sakatolacagimi dusunup hemen "diledigim ozru " geri alirdim.

Kurban Bayrami'nda toplanan derilerden ucak yapildigini sanirdim. Ucaklarin disyuzeyinin bu derilerle kaplandigi icin Turk Hava Kurumu'nun topladiginidusunuyordum. Ucak kacirma filmlerinde silahla ates edildiginde ya da bombapatladiginda, "Ayyy! Deri delindi!" derdim.

"Gil" diye konusanlari fakir zannederdim.

Annem banyodan ciktiktan sonra babamin soyledigi, "Sihhatler olsun"lafini "Saatler olsun" diye anlardim. Bunun da, "Banyoda ammacok kaldin" gibi bir sey demek oldugunu sanip babamin anneme kizdiginidusunurdum. Annemin buna karsin niye sadece, Sagol" dedigini merakederdim."Ne kibar kadin, derdim.
http://www.yukselfan.tr.gg
Ozicab™
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi
Ozicab™

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 563
Yaş Yaş : 30
Nerden Nerden : Ankara

MesajKonu: Geri: CEM YILMAZ ın ÇOCUKLUĞU KENDİ AĞZINDAN..   CEM YILMAZ ın ÇOCUKLUĞU KENDİ AĞZINDAN.. EmptyÇarş. Ekim 13, 2010 6:52 pm

Artık Bol Bol Repliim Seni .. Smile
http://www.ozicabdesign.yetkin-forum.com
By_KaCaK
Süper Mod
Süper Mod
By_KaCaK

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 6
Yaş Yaş : 33

MesajKonu: Geri: CEM YILMAZ ın ÇOCUKLUĞU KENDİ AĞZINDAN..   CEM YILMAZ ın ÇOCUKLUĞU KENDİ AĞZINDAN.. EmptyÇarş. Ekim 13, 2010 6:53 pm

eyw saolasın..Smile
http://www.yukselfan.tr.gg

CEM YILMAZ ın ÇOCUKLUĞU KENDİ AĞZINDAN..
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Kendi Css ni<i yapın
» Süper kendi yaptığım tasarım
» kendi forum siteme beklerim
» kendi oyunum işte gerçek önünüzde ama demosu