Ozicabdesign [Forum] | Bilgi Paylaşım & Eğlence Platformu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Kaka kalsın. Messi'yi alacağız!

YazarMesaj
Ozicab™
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi
Ozicab™

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 563
Yaş Yaş : 30
Nerden Nerden : Ankara

Kaka kalsın. Messi'yi alacağız! Empty
MesajKonu: Kaka kalsın. Messi'yi alacağız!   Kaka kalsın. Messi'yi alacağız! EmptyC.tesi Haz. 27, 2009 11:53 am

El değiştirdiği günden beri transfere harcağı paralarla ön plana çıkan Manchester City, şimdi de Barcelona'nın Arjantinli yıldızı Leonel Messi için hazırlığa başladı. Premier Lig'in zengin ekibinin Messi için 100 milyon poundu gözden çıkarttığı ifade edildi.

Yaklaşık altı hafta önce bütün uğraşlara ve masaya oturmalarına rağmen Kaka'yı ikna edemeyen City'nin sahibi Sulaiman Al Fahim, "Artık Kaka'yı istemiyoruz, hedefimiz Messi" derken, Barcelona'nın yıldız ismi için rekor kıracak bir teklif hazırlığında olduklarını belirtti. Milan'ın Brezilyalı yıldızı Kaka, City'nin yaptığı teklifi geri çevirmiş ve Milan da Kaka'yı elinde tutarak 91 milyon poundluk bonservis bedelini almamıştı.

Arjantinli genç yıldızın hayranı olduğu bilinen Arap milyoner Al Fahim, bir daha böyle büyük profilli bir transferde takımın geri adım atmaması ve transferi kesinlikle tamamlaması için çalışanlarına tam yetki verirken, 1 numaralı hedefin sadece Messi olduğu açıklandı.

Al Fahim, "Maradona ile hiç çalışmadım. Arjantin'in başına iyi bir çalıştırıcı olabileceğinden emin değilim. Ama kısa süre içerisinde Messi ile çalışmak istiyorum, o benim yeniden Arjantin'i sevmemi sağlıyor" dedi.

Bu arada, La Liga'da zirvede yer alan Barcelona'da Messi 22 maçta 17 gol keydederken, İspanyol devinin Arjantinli yıldızı elinde tutmak için gerekenleri yapacağı yazıldı.
http://www.ozicabdesign.yetkin-forum.com

Kaka kalsın. Messi'yi alacağız!
1 sayfadaki 1 sayfası