Ozicabdesign [Forum] | Bilgi Paylaşım & Eğlence Platformu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Online Oyun Hakkında Bilgi Önce Bunu Okuyun

YazarMesaj
taha00
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi
taha00

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 216
Yaş Yaş : 30
Nerden Nerden : Manisa/Soma

Online Oyun Hakkında Bilgi Önce Bunu Okuyun Empty
MesajKonu: Online Oyun Hakkında Bilgi Önce Bunu Okuyun   Online Oyun Hakkında Bilgi Önce Bunu Okuyun EmptyC.tesi Haz. 27, 2009 8:49 am

Oline Oyunlar Öncelikle Herkesin Bildiği Gibi Level Yada Skor Üzerine Kuruludur.Tabi Bu Oyunlarında En Güzel Yanı Budur.Ancak HERKESİNDE bildiği gibi bu oyunları çevrenizdeki arkadaşlarınız yada akrabalarınızda oynuyor ise sizde o oyunda onu geçmeye çalışıcaksınız.Buda Sizlerin Üzerinde Büyük Bir HASTALIK oLUŞTURUCAK aNCAK bU O YUNLARDA DÜZGÜN BİR RTİM DE OYNANDIĞI SÜRECE ASLA HASTALIK YAPMIYOR.Örnek:Silkroad Online 1 Milyonu geçik oyuncausu var ancak bu oyunda hastalık yapar çünkü oyunda bir sürü arkadaşınız olucak diymi.
Bunları Gözden çıkararak bana bir şey olmaz diye onuyoruz.Tabi Bu Oyunların İnsanın Sitresini Alıp Stratejisini geliştirmesini sağlar tabi buda düzenli bir rtim de oynandığı sürece.

Bunu Nasıl Yapıcağız
Bunun Kurallarını Madde Madde Yaazıyorum
1.Oyuna Başlamadan Önce Zevk İçin Oynadığımızı Aklımıza İyicene sokmamızlazım
2.Oyunda her hangi bir rekabete girmemeliyiz.Girsek Bile Abartmamak Şartıyla Nasıl Yani.
Rekabet Uzun Sürücek İse Yada KARŞIDAKİ Adam Bizi Sen Şu Levele Ulaşamassın Ben Seni Geçerim Gibi sÖZLERDE BULUNUYOR İSE DİREK ONDAN KURTULMANIN BİR YOLUNU BULMALIYIZ.
3.Oyundayken Asla Ve Asla Hile KULLANILMAMALI ÇÜNKÜ HER ONLİNE OYUNUN BİR ADMİNİ VARDIR BU ADMİN HİLE KULLANANLARI HAKKIYLA KASILMAYANLARI BANLAMAKTIR Vb.Banlandığınız Zaman Tekrar Aynı Şeylere Başlıyacaksınız.Buda SİZİN İÇİN PEK İYİ OLMAZ.
BİR DE BANLANMAM BEN DEMEYİN ÇÜNKÜ HER ONLİNE OYUNDA BİR KOD YADA BİR BUTON VARDIR ŞİKAYET ET DİYE MESELA KOD :oYUN YABANCI İSE /to bitch Türkçe İse /şikayet Et Bu Oyunlarda Sizin Hile Kullandığınızı Gören Herkes Sizleri Bu ŞEKİLDE ŞİKAYET EDEBİLİR.

BU OYUNDAKİ BU 3 KURAL EN ÖNEMLİLERİDİR.
UNUTMAYIN O SADECE BİR OYUN

Teşekkür Ve Yorumlarınız Esirgemeyin Emeğe Saygı
http://www.ozcammtr.tr.gg

Online Oyun Hakkında Bilgi Önce Bunu Okuyun
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Bölümümüz Hakkında Duyuru Mutlaka Okuyun
» Yeni Online Oyun Yapılıyor Mutlaka Bakın!!!!
» Tartışma Köşesi Birde Online Oyun Bölümü İstiyorum
» Ozcamm.tr.gg | Eğlence ve Bilgi Paylaşım Platformu
» Kinght Online Nasıl Oynanır?